Usługi - Poznaj naszą ofertę

Linie przesyłowe

Działając od lat na rynku energetycznym zapewniliśmy sobie rozpoznawalność w gronie firm realizujących kontrakty związane z budową linii przesyłowych i dystrybucyjnych.

Więcej informacji
Stacje elektroenergetyczne

Od lat wykonujemy prace dla resortu energetyki w zakresie stacji elektroenergetycznych dla Spółek dystrybucyjnych oraz operatora systemu przesyłowego.

Więcej informacji
Rozruch

Zajmujemy się kompleksową realizacją prac kontrolno-pomiarowych. Wykonujemy specjalistyczne prace montażowe, pomiarowe i serwisowe.

Więcej informacji
Nowe technologie

Naszym nowym zakresem działalności jest realizacja innowacyjnych projektów energetycznych związanych z tematyką odnawialnych źródeł energii oraz jej magazynowania.

Więcej informacji
Planistyka

Wykonujemy usługi związane z planowaniem przestrzennym. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu urbanistycznym zdobyte w małopolskich pracowniach urbanistycznych i biurach projektowych.

Więcej informacji
Prawo drogi

W ramach kompleksowej obsługi zajmujemy się również złożonym aspektem pozyskiwania tytułów prawnych do nieruchomości przez które przebiegają inwestycje.

Więcej informacji

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Początki firmy sięgają roku 2000. PILE ELBUD powstała na bazie kadry inżynieryjno-technicznej wywodzącej się z Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Kraków.

Jako profesjonalna firma specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zadań inwestycyjnych dla całej branży budownictwa elektroenergetycznego, począwszy od projektowania oraz pozyskania prawa drogi poprzez kompletację dostaw, wykonawstwo i rozruch aż do przekazania obiektu Inwestorowi.

Dane kontaktowe